Peter Petrovský

Ing. Peter Petrovský

Už 17 rokov pomáham ľuďom zabezpečiť si vlastné bývanie. Za tú dobu je za mnou veľa získaných skúseností, dobrých vzťahov v bankách a spokojných klientov. Moja práca ma veľmi baví, a preto poskytujem svojim klientom nadštandardné služby....

Licencia NBS: 223240

Čo o mne povedali klienti

Pán Petrovský mi stále dobre poradí a dokonca sám z vlastnej iniciatívy sa mi ozve a ponúkne zaujímavý produkt, poprípade lepšie podmienky na úver, ktorý splácam. O jeho služby som ho už viackrát požiadal pre svojich známych a všetci boli veľmi spokojní. Vo svojom obore sa vyzná, je komunikatívny a veľmi dobre vie vysvetliť výhody a nevýhody ponúk.

Pavol Kmiť

Ďakujem pekne za excelentnú pomoc pri riešení hypotéky v ceste za vysnívaným domom a všetkých poistení od nehnuteľnosti, životnej poistky a auta. Vážim si Vašu odbornosť a detailný prehľad v komplexnosti portfólia, ktorému sa venujete, ďakujem za Vašu profesionalitu, starostlivosť o klientov aj po uzatvorení zmlúv. Robíte to skvele a držím Vám prsty 🙂

Lívia Semanová

“Od začiatku sa mi páčil prístup, profesionalita a rýchle jednanie, keď vznikol nejaký problém. Verím, že ste pre mňa robil/robíte maximum, aby som bola spokojná. Veľmi ste mi pomohol a vaše služby využijem aj v budúcnosti a budem Vaše služby odporúčať ďalej. Ďakujem za všetko.”

Nadežda Sviteková
zdravotná sestra
Uznajme si, že dnes žijeme v hektickom tempe života, v ktorom nás niekedy zaskočia nepredvídané situácie týkajúce sa financií. Človek začne rýchlo kalkulovať a uvažovať odkiaľ získať peniaze tak aby nepreplatil a zvládol splátky. Potom čo mi nedokázali pomôcť priamo na pobočkách viacerých bank a tiež jedna finančná poradkyňa, som rada, že som to nevzdala a aj keď som tomu už sama neverila, dala som šancu Petrovi Petrovskému. Jeho prístup naznačoval skúsenosti a odbornosť vo finančnej oblasti a presvedčila som sa, že je to veľmi erudovaný a zručný poradca. Počas riešenia môjho problému sa vyskytli prekážky ktoré zvládol bez zaváhania a moju záležitosť dotiahol k mojej spokojnosti do úplného vyriešenia. Týmto spôsobom mu chcem vyjadriť svoje poďakovanie za celu jeho snahu a prácu. Za to že nekapituloval pri prekážkach, ktoré sa vytvárali. Odporúčam!!!! ak si neviete rady týkajúce sa financií oslovte Petra Petrovského 😉 je spoľahlivý, precízny a úspešný.
Petra Miroslava Peľáková
barmanka

Vďaka pánovi Petrovskému bývam vo SVOJOM vysnívanom. V roku 2015 som sa ocitol v situácii, kde som sa v krátkom čase musel rozhodnúť či opäť bývať v prenájme, alebo sa pokúsiť o bývanie vlastné. Byt vybratý, ale ako ďalej? Do toho vstúpil pán Petrovský, ktorý nielenže zastrešil kompletnú komunikáciu s predajcom, taktiež vyjednal výhodnejšie podmienky, zabezpečil kompletné financovanie bytu a k tomu všetkému mi pomohol k získaniu lepšieho úroku. Oceňujem hlavne jeho ľudský prístup nakoľko sa nesnaží “iba” predať produkt, dôkladne vysvetlí výhody a nevýhody toho, čomu verí že je momentálne najlepšie riešenie. Má veľký prehľad.
Spolupracujeme dodnes, upozorní ma v prípade ak sa deje niečo, čo by ma vo svete financií mohlo zaujímať alebo čo sa týka mojich bankových produktov. Služby pána Petrovského som odporučil i svojim blízkym a sú mi za to vďační.

Mgr. Jozef Kmeťko
Fitnes tréner & motivátor / Get Fitter

V dnešnej uponáhľanej dobe si človek rád svoj voľný čas užije pri voľnočasových aktivitách a nie výberom z toľkých finančných inštitúcií, ktoré ponúka Slovenský trh. Preto som si vybral z môjho okolia kvalifikovaného odborníka, dobrého kamaráta pána Petrovského, aby som si od neho nechal poradiť. Jeho dlhoročné skúsenosti v obore financií a fakt, že je v tvrdej konkurencii stále úspešnejší mu dodáva dôveru zo strany nového klienta. Mne poradil vždy pohotovo a dotiahol do konca každú požiadavku. Vrelo odporúčam jeho prácu.

Richard Zvolánek
ultra trail bežec

V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť dobrého finančného poradcu, no mne sa to podarilo. S p. Petrovským som veľmi spokojný, nakoľko mi je stále schopný navrhnúť adekvátne riešenia, zdôvodniť výber konkrétnych produktov či služieb, predstaviť mi dostupné alternatívy všetko tak, aby to vyhovovalo mojej finančnej situácii a daným potrebám. Nehovorí len o výhodách, ale vie ma stále upozorniť aj na možné riziká. Vždy si nájde na mňa čas, keď ho potrebujem. Je to profesionál na plný úväzok vo svojom obore, má všeobecný rozhľad, vyzná sa vo finančnom trhu, v jeho fungovaní, produktoch, má stále aktuálne informácie, má svoj názor na danú situáciu a ďalším jeho plusom je, že klienta do ničoho nenúti, nepresviedča, ale vysvetľuje a informuje. A to bol tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo som si vybral práve jeho. Dlhodobý servis o moje portfólio je samozrejmosťou a predajom produktu sa jeho záujem o mňa ako klienta nekončí.

JUDr. Martin Baločko
Sudca Okresného súdu

Oblasti s ktorými Vám pomôžem

Články, ktoré som napísal

Dnes Vám radí:

Thank you for your upload